Sklepy internetowe :: Katalog sklepów Prego.pl
Twoja wyszukiwarka


Katalog sklepów

Księgarnia internetowa Tolle et lege

Księgarnia internetowa Tolle et legeDane adresowe:
I Armii Wojska Polskiego 5/6E
20-078 Lublin
-
NIP: 821-157-09-74

REGON: 140148955


Dane kontaktowe:

sklep internetowy Księgarnia internetowa Tolle et lege przejdź do sklepu


 

Księgarnia internetowa oferująca tylko starannie wybrane książki. Wyjątkowo miła obsługa i sprawna realizacja zamówień. Recenzje książek, wywiady z autorami, opinie o książkach, bestsellery i wiele więcej.  

Wyobraź sobie przez chwilę miejsce, w którym spotyka się społeczność Miłośników Dobrej Książki, aby wzajemnie polecać sobie najlepszą literaturę...

Wyobraź sobie miejsce, w którym odnajdziesz informacje o najbardziej wartościowych książkach, takich którym naprawdę warto poświęcić czas...

Wyobraź sobie księgarnię, w której te najlepsze książki możesz zakupić taniej niż w innych księgarniach i otrzymać pocztą do domu niezależnie od miejsca zamieszkania, dzięki czemu problem ze znalezieniem książki w Twoim mieście na zawsze przestaje być dla Ciebie problemem...

Takie właśnie miejsce stworzyliśmy dla Ciebie...

Dlaczego powstał serwis Tolle et lege?

1. Wiele osób skarży się na trudności zarówno w odnalezieniu naprawdę wartościowej literatury wśród tysięcy książek wydanych co roku, jak i w zdobyciu tych książek w swojej miejscowości. Dlatego Tolle et lege promuje wybrane, sprawdzone książki, którym naprawdę warto poświęcić czas i umożliwia ich zakup w niższej cenie w naszej internetowej księgarni.

2. Według badań prowadzonych przez Bibliotekę Narodową, 40% Polaków w ogóle nie czyta książek. Dlatego serwis Tolle et lege postawił sobie za zadanie promocję czytelnictwa.

3. Wokół wielu zjawisk związanych z czytelnictwem (np. szybkiego czytania) narosło wiele mitów. Dlatego Tolle et lege udostępnia prawdziwą, sprawdzoną i popartą badaniami naukowymi wiedzę na temat takich zjawisk.

Jesteśmy grupą młodych ludzi, w większości związanych ze środowiskiem KUL. Zdecydowanie utożsamiamy się z wartościami pokolenia Jana Pawła II. Połączyła nas również wspólna pasja, jaką jest wartościowa literatura. Tą pasją chcemy dzielić się z innymi, którzy kochają dobre książki i zarażać tych, którzy czytają mniej lub wcale.

Dlaczego serwis nazywa się „Tolle et lege”?

„Tolle et lege” w języku łacińskim oznacza „Bierz i czytaj”. Słowa te pochodzą od św. Augustyna, wielkiego filozofa i teologa starożytności. W księdze ósmej swoich „Wyznań” Augustyn opisuje scenę, gdy pogrążony w rozpaczy szukał odpowiedzi ze strony Boga. Usłyszał wtedy z sąsiedniego pokoju śpiew dziecka, którego słowa brzmiały „Bierz i czytaj”. Augustyn nie mógł sobie przypomnieć, by istniała piosenka o takich słowach, więc odniósł te słowa do swojej sytuacji i sięgnął po leżące obok Listy św. Pawła. Ich lektura przemieniła jego życie i stała się jednym z głównych etapów nawrócenia.Słowa kluczowe:

książki, księgarnia, księgarnia katolicka, księgarnia chrześcijańska, księgarnie katolickie, księgarnie chrześcijańskie, księgarnie, recenzje książek, opisy, wywiady, publikacje, Rozwój osobisty, Kształtowanie osobowości, Komunikacja, Motywacja, Przywództwo, Poczucie własnej wartości, Uczenie się, O kobiecie, O mężczyźnie, Rodzina, Małżeństwo, Płciowość i seksualność, Wychowanie, Dla najmłodszych, Kryzysy rodzinne, Naturalne planowanie rodziny, Rozwój duchowy, Biblia, Nauczanie Kościoła, Sakramenty, Życie duchowe, Rozważania, refleksje, homilie, Ludzie Kościoła, Cuda i objawienia, Modlitwa i modlitewniki, Św. Josemaria Escriva i Opus Dei, Pomoce katechetyczne, Promocja wiedzy, Historia, Polityka i gospodarka, Biznes, Psychologia, Kultura, Biografie i wspomnienia, Podróże, Zdrowie, Kulinaria, Języki obce, Albumy, Wyzwania współczesności, Uzależnienia, Manipulacje, Sekty, Zagrożenia duchowe, Zagadnienia bioetyczne, Przemoc, molestowanie, mobbing, Literatura piękna, Poezja, Proza, Dramat, Dobra rozrywka, Opowiadania, Powieści historyczne, Obyczajowe, Przygodowe, Thrillery/sensacyjne, Fantastyka i S-F, Hobbystyczne, Humor, ks. Piotr Pawlukiewicz, Jacek Pulikowski, Jan Grzegorczyk, Robert Kiyosaki, Waldemar Łysiak


Opinie klientów i porównywarki cen

Księgarnia internetowa Tolle et lege - screen:

Sklep internetowy.

Sposoby płatności

Sposoby dostawy

przedpłata przelewem Przedpłata przelewem

Płatność przy odbiorze Płatność przy odbiorze

Karta płatnicza Karta płatnicza

Zakupy na raty Zakupy na raty

Leasing Leasing

PayPal PayPal

Odbiór osobisty Odbiór osobisty

Poczta Polska Poczta Polska

Własny transport Własny transport

Kurier Kurier

Paczkomaty 24/7 Paczkomaty 24/7

Paczka w Ruchu Paczka w Ruchu

Dostawa poza granice Polski Dostawa poza granice Polski


Wpis Księgarnia internetowa Tolle et lege umieszczony został w kategoriach: Księgarnie | Księgarnie branżowe
Sklep internetowy dodano: 2008-05-06 18:10:50   
RSS FeedsSmartbin.pl Cookandlove.pl Higieniczny.pl