Sklepy internetowe :: Katalog sklepów Prego.pl
Twoja wyszukiwarka


Regulamin katalogu sklepów internetowych

 1. Operatorem katalogu sklepów internetowych znajdującego się w serwisie Prego.pl jest Internet Syndications, z siedzibą w Osieku nad Notecią.
 2. Warunkiem dodania sklepu do katalogu Prego.pl jest rejestracja w serwisie oraz akceptacja Regulaminu serwisu Prego.pl.
 3. Użytkownik dodający wpis do katalogu sklepów internetowych zobowiązuje się do podania prawdziwych i aktualnych danych.
 4. Użytkownik dodający wpis do katalogu sklepów internetowych oświadcza, że posiada wszelkie prawa do dokonania wpisu i jego wpis nie łamie praw osób trzecich (szczególnie praw autorskich do opisu oraz plików graficznych załączonych do wpisu).
 5. Do Katalogu dodawane są wpisy legalnie działających polskich sklepów internetowych lub posiadających witrynę w języku polskim.
 6. Do katalogu nie są dodawane serwisy nie będące sklepami internetowymi lub będące kopiami innych sklepów internetowych (np. serwisy partnerskie sklepu Złote Myśli lub Nexto).
 7. Zabronione są wpisy o tematyce pornograficznej i bukmacherskiej. Sklepy z akcesoriami erotycznymi mogą być dodane jedynie do kategorii "Od 18 lat" a wpisy nie mogą zawierać grafiki z materiałami erotycznymi (dozwolone jest tylko logo sklepu).
 8. Administrator zastrzega sobie prawo do odrzucenia wpisu w przypadku stwierdzenia naruszenia niniejszego Regulaminu, polskiego prawa, dobrych obyczajów lub praw osób trzecich.
 9. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wpisy dodane do katalogu Prego.pl przez innych użytkowników.
 10. Wpis w katalogu sklepów internetowych dodawany jest na okres 366 dni. Po tym terminie może zostać przedłużony. Rabat za przedłużenie wpisu wynosi 25% od pierwotnej kwoty.
 11. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisu w przypadku zakończenia działalności przez sklep internetowy lub w przypadku trzykrotnego braku dostępu do sklepu internetowego, w trzech kolejnych dniach.
 12. Użytkownik serwisu Prego.pl może zażądać usunięcia swojego wpisu dokonując deaktywacji wpisu w panelu administracyjnym lub wysyłając informację z adresu e-mail podanego podczas rejestracji lub posiadającego w adresie domenę sklepu internetowego.
 13. Wpisy dodawane są do Katalogu po dokonaniu płatności.
 14. Opłata za wpis podstawowy wynosi 24 złote. Niektóre opcje wpisu są płatne dodatkowo (np. pozycjonowanie wpisu w katalogu, dodanie ikony sklepu, dodatkowe kategorie).
 15. W przypadku braku płatności w ciągu 10 dni od dokonania wpisu płatnego wpis jest usuwany z Katalogu.
 16. Rachunek za dodanie wpisu do katalogu jest wysyłany w ciągu miesiąca od dokonania płatności na adres podany w czasie dokonywania wpisu.
 17. W przypadku odrzucenia przez Administratora wpisu za który dokonano płatności, pomniejszona o koszty Operatora Katalogu (koszt przelewu, prowizja PayPal) kwota zostanie zwrócona w ciągu 14 dni.
 18. Przed dokonaniem wpisu w Katalogu sklepów internetowych użytkownik serwisu Prego.pl może na adres e-mail Administratora serwisu wysłać zapytanie czy dany sklep zostanie dodany do Katalogu.
 19. Opis sklepu nie może zawierać jego danych teleadresowych. Adres i numer telefonu należy umieścić w odpowiednich polach formularza.
 20. Opis sklepu może zawierać maksymalnie jeden odnośnik do innej strony internetowej.
 21. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany wpisu, szczególnie w przypadku stwierdzenia błędów lub łamania zapisów niniejszego Regulaminu.
 22. O kolejności wpisów w danej kategorii decyduje Administrator biorąc pod uwagę wybranie opcji "pozycjonowanie wpisu", koszt dodania wpisu oraz jego wartość merytoryczną (dokładność opisu, bogactwo słów kluczowych, efekty wizualne).
 23. Do katalogu dodawane mogą być jedynie sklepy prowadzone przez podmioty prowadzące zarejestrowaną działalność gospodarczą.Smartbin.pl Cookandlove.pl Higieniczny.pl