Sklepy internetowe :: Katalog sklepów Prego.pl
Twoja wyszukiwarka


Porady

Jak bezpiecznie kupować przez internet

Email Drukuj
Musimy powiedzieć to wprost – ikona lub obrazek z kłódką na internetowej witrynie zakupowej nie stanowi żadnej gwarancji bezpieczeństwa. Choć może się to wydawać oczywiste, wymaga jednak podkreślenia, ponieważ ludzie nie podchodzą do zakupów przez internet z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Specjaliści z AVG radzą, jak być bezpiecznym podczas zakupów online.
Więcej…
 

Merlin.pl radzi w jaki sposób szybko, bezpiecznie i wygodnie kupić prezenty w sklepie internetowym

Email Drukuj
Okres przedświąteczny to czas intensywnych poszukiwań i zakupów prezentów dla naszych bliskich. Upominki są obecnie coraz częściej nabywane za pośrednictwem sklepów internetowych.
Więcej…
 

Konsument w sieci - zagraniczne sklepy internetowe

Email Drukuj
30 mln Europejczyków w 2008 roku zrobiło zakupy przez Internet w innym kraju. Jeżeli wejdą w życie przepisy, nad którymi obecnie pracuje Komisja Europejska, zainteresowanie tą formą sprzedaży wzrośnie.
Więcej…
 

bezpieczne zakupy w sklepach internetowych : 5 wskazówek

Email Drukuj
Można ufać, ale lepiej sprawdzać - podczas zakupów w Internecie, łatwo wpaść w pułapki bezpieczeństwa – w ochronie pomóc nam może tylko znajomość tych zagrożeń. Utimaco pokazuje jak zapobiegać oszustwom podczas zakupów online.
Więcej…
 

Najważniejsze zasady internetowych zakupów

Email Drukuj
Coraz więcej osób dało się przekonać do internetowych zakupów. Wybieramy sklepy internetowe głównie z uwagi na wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy.
Więcej…
 Smartbin.pl Cookandlove.pl Higieniczny.pl