Sklepy internetowe :: Katalog sklepów Prego.pl
Twoja wyszukiwarka


Sposoby promocji sklepu internetowego - Linkujmy.pl

DrukujEmail

Promocja sklepu internetowego
Jednym ze sposobów promocji sklepu internetowego, który w ostatnim czasie zdobywa coraz większą popularność są systemy wymiany ruchu między e-sklepami. Do najpopularniejszych należą Promoring oraz Linkujmy.pl.
Przedstawiciele systemu Linkujmy.pl opisują swój system jako innowacyjne rozwiązanie stworzone po to, by aktywnie pomnażać przychody z działalności sklepu internetowego oraz wpływać na zwiększenie ilości osób odwiedzających sklep.
Linkujmy.pl to bezpłatny system wymiany ruchu między sklepami internetowymi. Do programu może przystąpić każda osoba posiadająca sklep internetowy. Wystarczy prosta i szybka rejestracja, polegająca na skopiowaniu jednej linijki kodu systemu.
Promocja tego typu jest sprawiedliwa – liczba wyświetleń sklepu dodanego do systemu jest równa z liczbą wyświetleń innego sklepu. Małe rozmiary paska umieszczonego na górze strony sprawiają, że jest on nieinwazyjny, nie przeszkadza klientom w odwiedzinach serwisu.
Według przedstawicieli Linkujmy.pl sklepy internetowe biorące udział w programie zyskują pięć rzeczy - całkowicie darmową reklamę, promocję, która generuje sprzedaż w sklepie niezależnie od pory dnia, wartościowe linki bezpośrednie do witryny, zwiększenie świadomości marki oraz darmowe pozycjonowanie swojego sklepu.
System Linkujmy.pl przeznaczony jest dla wszystkich sklepów internetowych. Jego podstawowe działanie to zwiększenie ilości odwiedzin na stronie www oraz tym samym zwiększenie obrotów danego sklepu.
Bezkonfliktowa wymiana ruchu na stronie sprawia, że w żadnym sklepie nie wyświetlają się linki do konkurencyjnych serwisów.
Więcej informacji o systemie dostępne jest na stronie Linkujmy.pl
Źródło: Linkujmy.plSmartbin.pl Cookandlove.pl Higieniczny.pl