Sklepy internetowe :: Katalog sklepów Prego.pl
Twoja wyszukiwarka


Współpraca z serwisem Prego.pl

Patronaty medialne

Serwis Prego.pl obejmuje patronatem medialnym ciekawe wydarzenia tematycznie związane z branżą e-commerce i sklepami internetowymi (m.in.: szkolenia, targi, konferencje, seminaria). Proponujemy różne formy propagowania wydarzenia w naszym portalu. Zapraszamy do kontaktu z redakcją w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Współpraca redakcyjna

Redakcja serwisu Prego.pl zaprasza do współpracy autorów tekstów poświęconych branży e-commerce. Z chęcią zamieścimy w portalu np. prace magisterskie poświęcone sklepom internetowym.
Zapraszamy również sklepy internetowe do nadsyłania informacji prasowych pod adres news(at)prego.pl.
Jeżeli zainteresował Państwa artykuł zamieszczony w serwisie Prego.pl i chcielibyście Państwo wykorzystać go (w całości lub fragmencie) w jakiejkolwiek formie, zapraszamy do kontaktu z nami w celu udzielenia przez naszą redakcję zgody na jego publikację lub przedruk.

Współpraca z firmami e-commerce

Redakcja serwisu Prego.pl zaprasza do współpracy sklepy internetowe, producentów oprogramowania do tworzenia sklepów internetowych, operatorów porównywarek cen. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą redakcją i przedstawienia nam swojego pomysłu na współpracę.

Marcin Starszak
Administrator serwisu Prego.pl
www.prego.pl
tel.: 500 38 28 18Smartbin.pl Cookandlove.pl Higieniczny.pl